Giochi

Wczoraj Jutro Strażnicy miasta
 

Strażnicy miasta

Sezon 2
 
W nowym sezonie „Strażników miasta” do miasteczka zawita z nieoczekiwaną wizytą Komisarz Malone. Emerytowany pojazd zacznie udzielać lekcji Fionie i Pauliemu, co niestety zamiast pomóc, utrudni im pracę. Kolejną porcję kłopotów dostarczy również niezastąpiony w tej dziedzinie Rufus Kłopotek. Pechowy ptak za wszelką cenę będzie chciał zostać superbohaterem, i w specjalnym przebraniu, zacznie patrolować okolicę. Wkrótce z opałów będą go musieli wyciągnąć przyjaciele.

Prawdziwy bałagan spowoduje także przeziębienie Kuriera Percy’ego, przez które mieszkańcy nie otrzymają ważnej dla siebie korespondencji. Również przyjęcie organizowane przez Burmistrza będzie wymagało od dzielnych pojazdów niemałego wsparcia, gdy okaże się, że podczas przygotowań  powstał ogromny zator na drodze. Przed wyzwaniem stanie także Fiona, która będzie miała szansę zostać pierwszym w historii wozem strażackim, który uratuje 100 kotów!

Ponadto w nowym sezonie nie zabraknie historii z udziałem Ślicznotki Wheelie, Odlotowej Cindy, Rybaka Freda, Szybkiego Harry’ego, Żelaznej Tilly, Digsy Kopalski, Zooni i wielu innych niezwykłych postaci uwielbianych przez dzieci.