Giochi

Wczoraj Jutro Strażnicy miasta
 

Strażnicy miasta

Przedstawiamy  miasteczko, w którym przyjaźń, bezinteresowna pomoc i współpraca w grupie to wartości najwyższe. Dzięki takiej postawie jego mieszkańcy poradzą sobie z każdym problemem!
 
Głównymi bohaterami nowego serialu są radiowóz policyjny Paulie oraz wóz strażacki Fiona, które pomagają mieszkańcom małego miasteczka w ich codziennych problemach. Bohaterskie pojazdy odnajdują złodziei, gaszą pożary i rozwiązują zagadkowe sprawy, dziejące się 
w  ich okolicy. W ekscytujących przygodach Oficerowi Paulie i Strażakowi Fionie towarzyszyć będą m.in.: różowy skuter o imieniu Ślicznotka Wheelie, przyjazny samolot Odlotowa Cindy, wystrzałowy samochód Szybki Harry, zawsze gotowy do akcji alarm Alice Tubalska i najbardziej pechowy na świecie ptak, Rufus Kłopotek. Bohaterowie „Strażników miasta” zapraszają do krainy, w której każdy może być bohaterem, a dzięki pracy w grupie nie ma sytuacji bez wyjścia!

Bajka spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, bo mimo, iż jego bohaterami są pojazdy, to znaczną ich część stanowią postacie żeńskie, takie jak: Strażak Fiona, Alice Tubalska, Żelazna Tilly, Ślicznotka Wheelie, Odlotowa Cindy, Quadzia czy Słodka Iris.

Wszystkich rodziców ucieszy z pewnością fakt, że proponowana  bajka zawiera cały szereg ważnych w życiu człowieka wartości, takich jak np. przyjaźń, czy pomoc drugiej osobie będącej w potrzebie. Bajka uczy dzieci, jak w prosty sposób można dokonywać bohaterskich czynów na co dzień. Elementy edukacyjne serialu pojawiają się w pozytywnych przekazach zawartych w fascynujących opowieściach oraz w prostych i ciepłych dialogach bohaterów.