Giochi

Wczoraj Jutro Małpka wie, nauczy Cię
 

Małpka wie, nauczy Cię

Skoki, obroty, tańce, śpiewy i śmiechy – to wszystko czeka małych widzów w czasie zabaw z małpką – bohaterem animowanej serii 3D „Małpka wie – nauczy Cię”.  Małpka zobaczy i pokaże a dziecięcy aktorzy i widzowie przed telewizorami powtórzą - jak chodzić jak pingwin, merdać ogonem jak pies, poruszać skrzydłami jak ptak, machać trąbą jak słoń.

Poprzez wspólną zabawę dzieci poznają  budowę, sposób poruszania się i komunikowania zwierząt. Będzie to też okazja do wspólnej gimnastyki.  Razem z małpką odwiedzimy pustynie, śnieżne krainy, dżunglę i wieś, gdzie podpatrywać będziemy zamieszkujące tam zwierzęta. Bohaterem każdego epizodu będzie inne zwierzę – do odkrywania jego zachowań i ich naśladowanie zaprosi nas wesoła małpka. Struś, paw, pingwin, lew a nawet kogut zaprezentują widzom swoje typowe zachowania a małpka namówi dzieci do ich naśladowania.

Każdy odcinek zakończy wesoła piosenka a na finał nasza małpka rozśmieszy wesołym gagiem. Niezwykle energetyczna i wesoła, pełna zaraźliwych rytmów i wesołej zabawy seria „Małpka wie – nauczy Cię”.