Giochi

Wczoraj Jutro Pingu
 

Pingu

Pingu to uroczy, psotny pingwinek, który przez cały czas bawi się ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.
Wraz ze swoimi wiernymi towarzyszami – zabawną foczką Robbym i malutką siostrzyczką Pingą – Pingu przeżywa rozmaite zabawne sytuacje, a po drodze poznaje wielu nowych przyjaciół. Bez względu na to, czy idzie łowić ryby, czy roznosi listy ze swoim Tatą, każde doświadczenie jest dla Pingu wspaniałą przygodą. Na szczęście rodzinne iglo zawsze jest niedaleko, zwłaszcza gdy dzieje się coś niedobrego.
Pingu jest uwielbiany przez wszystkie pokolenia widzów i cieszy się uznaniem na całym świecie. Wyjątkowego uroku dodaje mu między innymi jego przezabawny język pingwiński, którego nie trzeba tłumaczyć, oraz niezwykła umiejętność układania dzioba w trąbkę, dzięki czemu wiemy, czy jest wesoły, czy smutny.
W jednym  z odcinków pingwinek i jego rodzina siadają do stołu. Na obiad są wodorosty, które nie należą do ulubionych potraw Pingu. Nasz bohater wpada na pomysł, by nie musieć ich zjadać. Oj nie spodoba się to mamie…
W innych odcinkach zobaczymy miedzy innymi jak na świat przychodzi  siostra Pingu – Pinga, a wszyscy członkowie rodziny pomagają jej się wykluć.  Będziemy śledzić także Pingu, gdy dostaje poważne zadanie do wykonania. Ale trudno jest mu usiedzieć spokojnie w jednym miejscu, przez co omal nie dochodzi do katastrofy.